Робота в G4S

Стати частиною провідної міжнародної компанії G4S

Careers with G4S

G4S – це провідна міжнародна група компаній в сфері безпеки. Ми допомагаємо забезпечувати безпеку та добробут мільйонів людей у всьому світі.

Будучи міжнародною організацією, ми забезпечуємо охорону аеропортів та посольств, здійснюємо надійний захист готівки та цінностей в банках та торговельних підприємствах у всьому світі, проводимо охоронні заходи під час найзахоплюючих світових спортивних та розважальних подій, а уряди різних країн покладаються на нас у забезпеченні безпеки та охорони людей та деяких найважливіших будинків у світі.

Наша діяльність торкається практично кожної сфери життя людей.

Робота в G4S відкриває світ захоплюючих звершень, чудових кар’єрних можливостей і дає шанс стати частиною колективу другої за величиною приватної компанії в світі.

Ми пропонуємо три рівні працевлаштування, і ви можете вибрати той, що вам підходить.

Стратегічне управління

Як стратегічний лідер, ви допомагатимете компанії реалізовувати нові можливості, встановлювати нові стандарти та продовжувати розвиток, що базується на вже досягнутих здобутках. Враховуючи характер ринків, на яких ми працюємо, на нас покладена велика відповідальність, але такими ж великими є і наші можливості. Ми визнаємо цінність людських здібностей та досягнень і надамо вам можливість самостійно досягти нових звершень у сприятливих для професійного розвитку умовах.

Якщо ви ініціативна людина з перспективним баченням і прагнете стати членом нашої глобальної групи управління, дивіться додаткову інформацію на корпоративному сайті у розділі Стратегічне управління.

Управління та підтримка

В якому би напрямку нашого бізнесу ви не працювали, ви будете запроваджувати необхідне керівництво, підтримку і мотивацію, забезпечуючи таким чином перспективний успіх компанії. Діапазон можливостей надзвичайно широкий – від унікальних підрозділів, що запроваджують рішення по охороні готівки, майна та людей, де велике значення має оперативна майстерність та зосередженість на обслуговуванні клієнтів, до підрозділів, що займаються технологіями та управлінням ризиком, де особливе значення має стратегічний підхід та інновації.

В таких динамічних та швидкозмінних галузях як фінанси, господарське управління, трудові ресурси та комунікації також пропонуються функціональні посади.

Ми дамо вам можливості для професійного та особистого розвитку в умовах, де ви будете почуватись вільно. І ми ставимо собі за мету всіма силами створювати умови для повної реалізації талантів та здібностей наших людей.

Якщо ви зацікавились вступом до колективу однієї з найбільших і найкращих у світі компаній, зв’яжіться з нами: personal@ua.g4s.com

Оперативні працівники

Найбільшою цінністю для нас є співробітники. Для наших клієнтів та громадськості вони є обличчям G4S. Беручи до уваги широкий спектр оперативних посад – від охоронців, водіїв, тюремних наглядачів, охоронців порядку під час масових заходів та інкасаторів до операторів догляду багажу, механіків та слідчих, – для співробітників, які мають високі стандарти професійної діяльності та обслуговування клієнтів, кожен день приносить щось нове. На усіх цих посадах створені чудові умови для перспективного кар’єрного розвитку співробітників.

Щоб подати заяву в G4S на працевлаштування в, зв’яжіться з нами: personal@ua.g4s.com

^